Edukacija į Užupio Respubliką!

Tai buvo devintoji stovyklos diena.

Dvi grupės, vadovaujamos pradinio ugdymo vyresniosios mokytojos Alesios Romanovskienės, šokių, fizinio ugdymo mokytojos Anželikos Klimaševskajos-Bartkevičienės, taip pat su lietuvių kalbos mokytojų Audronės Antropikienės bei Ritos Juchnevičienės, išvyko iš gimnazijos stovyklos į Užupio Respubliką.

Už Vilnelės upės ribų pulsuoja kitoks, meniškas ir netikėtumų pilnas gyvenimas – Užupis yra visiškai kitokia Respublika!

Mūsų grupė pasiruošė ją pažinti: žengdami į teritoriją, visi gavo antspaudą, išsiaiškino Užupio herbo reikšmę, pakalbinome ant kranto tyliai sėdinčią undinėlę, Tibeto skvere leidome svajoti dėliodami mandalas, o meno inkubatoriuje, kuris gausus įvairių kūrinių, būtinai apsilankėme! Vaikai susipažino su Užupio Respublika, turėjo galimybę dalyvauti kveste.

Edukacinė programa suteikė galimybę susipažinti su naujomis temomis ir idėjomis. Grupinės veiklos ir užduotys ugdo komandinio darbo įgūdžius.

Nuosirdžiai dėkoju socialinei pedagogei Jeugenijai Petrucinai už nepriekaištingai organizuotą edukacinę veiklą.

Esame labai dėkingi gidui. Buvo smagu ir naudinga!

Alesia Romanovskienė

Alesia Romanovskienė