Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2022-2023 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai

Ana Bogdevičienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

Grupė “Žiniukai”

Valentina Pavliukovič

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

Grupė „ABVGDejka“

Ana Iliukovič

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja
(lenkų ugdomąja kalba)

Vyr. mokytoja

Grupė “Pelėdžiukai”

Pradinio ugdymo mokytojai

Alesia Romanovskienė

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

1a kl.

Jolanta Voinickienė

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

1b kl.

Ilona Pliopienė

Pradinio ugdymo mokytoja
(lenkų ugdomoji kalba)

Vyr. mokytoja

1c kl.

Tatjana Adomaitienė

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

2a kl.

Alina Zubenko

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Vyr. mokytoja

2b kl.

Olga Mickevič

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Vyr. mokytoja

3a kl.

Viktorija Anikanova

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

3b kl.

Eliza Paškevič

Pradinio ugdymo mokytoja
(lenkų ugdomoji kalba)

Mokytoja

3c kl.

Ana Kučinskaja

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Vyr. mokytoja

4a kl.

Beata Balkunienė

Pradinio ugdymo mokytoja
(rusų ugdomoji kalba)

Mokytoja

4b kl.

Kristina Zenkevič

Pradinio ugdymo mokytoja
(lenkų ugdomoji kalba)

Mokytoja metodininkė

4c kl.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Violeta Dilkienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

6a kl.

Dalia Gaurytė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

6b kl.

Vilma Markevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

IIa kl.

Nijolė Mačiulienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Audronė Antropikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Rolanda Dancevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

IIIc kl.

Irmantas Diržius

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas

Vyr. mokytoja

-

Vida Veronika Gedžiūnienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Rita Juchnevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Svajonė Kazakevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

IIId kl.

Viktorija Kuzmitovičiūtė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

5b kl.

Anželika Oleškevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Nijolė Valentukevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Užsienio kalbų mokytojai

Marija Adomaitienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Diana Markevič

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Natalija Nazimova

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Eglė Strebulytė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja

-

Karolina Veromej

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja

-

Marina Sergeičik

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Ana Sosnovskaja

Anglų kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Halina Gulbinovič

Lenkų (gimtosios) kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Eliza Paškevič

Lenkų (gimtosios) kalbos mokytoja

Mokytoja

6c kl.

Teresa Beliak

Lenkų (gimtosios) kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

IIb kl.

Tatjana Biskupska

Rusų (gimtosios) kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

7a kl.
7b kl.

Elina Vaitiekūnienė

Rusų (gimtosios) kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

IVb kl.

Svetlana Rogovskaja

Rusų (gimtosios) kalbos mokytoja
Vokiečių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

8a kl.
8b kl.

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

Ala Vakar

Matematikos ir informacinių technologijų  mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Miroslava Aziulevičienė

Matematikos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Liliana Jakovuk

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Teresa Januškevič

Matematikos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Lutsiya Marshak

Matematikos mokytoja

Mokytoja

-

Lucija Stefanovič

Matematikos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Svetlana Beneckienė

Matematikos, ekonomikos ir verslumo mokytoja

Vyr. mokytoja

IIIa kl.

Danuta Tumaš

Informacinių technologijų ir matematikos mokytoja

Vyr. mokytoja/Mokytoja

Ia kl.

Anželika Jurčik

Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja

-

Gamtos mokslų mokytojai

Nadežda Abdulajeva

Fizikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Svetlana Liutkevič

Fizikos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Vincas Jatkela

Fizikos mokytojas

Vyr. mokytoja

 -

Olga Kločko

Fizikos mokytoja, gamta ir žmogus

Vyr. mokytoja

 -

Irina Jakubovskaja

Biologijos mokytoja, gamta ir žmogus

Vyr. mokytoja

 -

Kristina Voitechovič

Biologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 -

Jolanta Pileckienė

Chemijos mokytoja

Vyr. mokytoja

 -

Jelena Šuškevič

Chemijos mokytoja, gamta ir žmogus

Vyr. mokytoja

-

Socialinių mokslų mokytojai

Tatjana Biskupska

Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja

Vyr. mokytoja

7a kl.
7b kl.

Jelena Šuškevič

Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Tamara Moskaliova

Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja

 Vyr. mokytoja

-

Viktorija Butrimovič

Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

Mokytoja

-

Tatsiana Hmyza

Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

Mokytoja

-

Ana Zločenkova

Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Daiva Griškevičienė

Istorijos, pilietiškumo pagrindų, teisės mokytoja

Mokytoja metodininkė

Ib kl.

Ana Matijošienė

Istorijos mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Svetlana Peseckaja

Istorijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Božena Senkevič

Istorijos mokytoja, pilietiškumo pagrindai

Mokytoja metodininkė

-

Gražina Pleskevičiūtė

Geografijos mokytoja, fizinis ugdymas

Vyr. mokytoja

-

Renata Žiškienė

Geografijos mokytoja, ekonomikos vadyba

Mokytoja metodininkė

-

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

Irena Pomarnacka

Technologijų mokytoja

Mokytoja ekspertė

IIIb kl.

Ivona Giedraitienė

Technologijų mokytoja

Mokytoja

-

Jolanta Jodkienė

Muzikos mokytoja

Vyr. mokytoja 

IVa kl.

Božena Račinska

Muzikos mokytojas

Mokytoja metodininkė

-

Svetlana Zapolska

Muzikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Nijolė Jodkienė

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Božena Kubiak

Dailės mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Aleksandras Jakubovskij

Fizinio ugdymo mokytojas

Vyr. mokytoja

-

Alanas Ščuckis

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

5a kl.

Agnieška Strolienė

Fizinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Anželika Klimaševskaja Bartkevičienė

Šokių, fizinio ugdymo mokytoja, šokių būrelių vadovė

Vyr. mokytoja

-

Kitos srities mokytojai, mokytojo padėjėjai

Irena Pomarnacka

Neformaliojo ugdymo mokytoja

Mokytoja ekspertė

IIIb kl.

Jolanta Jodkienė

Neformaliojo ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

IVa kl.

Aleksandras Jakubovskij

Neformaliojo ugdymo mokytojas

Vyr. mokytoja

-

Božena Račinska

Neformaliojo ugdymo mokytojas

Mokytoja metodininkė

-

Nijolė Jodkienė

Neformaliojo ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

Gražina Pleskevičiūtė

Neformaliojo ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

-

Alanas Ščuckis

Neformaliojo ugdymo mokytojas

Mokytojas

-

Vincas Jatkela

Žmogaus saugos, automobilizmo mokytojas

Vyr. mokytoja

-

Diana Jermak

Mokytojo padėjėja

-

-

Natallia Soboleva

Mokytojo padėjėja

-

-

Žana Nareiko

Mokytojo padėjėja

-

-

Valentina Vitol

Mokytojo padėjėja

-

-

Nijolė Valentukevičienė

Mokytojo padėjėja

-

-

Marina Mosolova

Mokytojo padėjėja
Visos dienos pedagogė

-

-

Eliza Paškevič

Visos dienos pedagogė

-

3c kl.
6c kl.

Mokytojai vaiko priežiūros atostogose

Beata Životkevičienė

Vaiko priežiūros atostogose

-

-

Mažena Ignatavičė

Vaiko priežiūros atostogose

-

-

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.55 – 10.40
  • 4. 11.00 – 11.45
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.05 – 13.50
  • 7. 14.00 – 14.45
  • 8. 14.50 – 15.35