Išvykos. 6 diena stovykloje

Birželio 18 d. Mokytojos Jolanta Jodkienė, Alesia Romanovskienė, Žana Nareiko, Stela Vitovič, socialinė pedagogė Jevgenija Petrucina su stovyklos vaikais vyko į edukacijas Geležinkelių muziejuje.

,,Geležinkelio muziejus tai ideali vieta, kurioje lankytojas gali prisiliesti prie praeities ir patirti konkretaus istorinio laikotarpio atmosferą.

2022 m. pavasarį, po 2,5 metų pertraukos, atnaujintas muziejus atvėrė duris lankytojams. Pagrindinė modernaus muziejaus vidaus ekspozicijos idėja – „Spalvinga kelionė“! "

Mokinių laukė  daugybė skirtingų erdvių, suskirstytų į stotis ir peronus!

Po naudingo ir įdomaus gido pasakojimo apie traukinių istoriją, jų naudą visuomenei, saugų elgesį prie geležinkelio,vaikai pamatė įdomias ekspozicijas, pažaidė su gidu traukinio maršrutų žaidimus, atsidūrė skirtingose epochose .

Jevgenija Petrucina

Jevgenija Petrucina, Alesia Romanovskienė