Stovyklos išvyka į Europos parką

Mūsų Grigiškių gimnazijos 1-4 kl.stovyklautojai kartu su mokytojais Olga Mickevič, Marina Mosolova, Žana Nareiko ir psichologe Lucija Chaleckaja apsilankė Vilniaus Europos parke. Parke vaikams vyko ekskursija ir edukacija-,,Lobio paieškos ".

Lobio paieškos  – aktyvus ir smagus užsiėmimas muziejuje po atviru dangumi. Mokiniai žaidimo metu mokėsi kūrybiškai mąstyti, bendradarbiauti, orientuotis, savarankiškai atpažinti „prakalbusiais“ skulptūras, įžvelgti meno kalba užkoduotas prasmes. Susiskirstę į komandas dalyviai gavo užduotis – užuominas, žemėlapius. Žemėlapio pagalba muziejaus teritorijoje jie ieškojo tam tikrų šiuolaikinio meno kūrinių, skulptūrų, didžiulių kraštovaizdžio kūrinių. Iššifravę visas užuominas, suradę visas žaidimo dėlionės detales, dalyviai laimėjo apdovanojimą – simbolinį „lobį“.  Užsiėmimo metu mokomasi bendradarbiauti, išklausyti ir padėti vieni kitiems.Nors parke buvo ir lietaus,o žolė buvo šlapia,bet vaikai pajautė žaidimo azartą ir stengėsi rasti ,,lobį".

Jevgenija Petrucina

Jevgenija Petrucina