Gimnazijos taryba

Gimnazijos tarybos sudėtis 2022–2024 m. m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Atstovavimas Pareigos taryboje

Vladimiras Verigo

Grigiškių bendruomenės atstovas

Gimnazijos tarybos funkcijos

• Teikia siūlymus dėl Gimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.
  • Svarsto Gimnazijos strateginį planą, metiną veiklos planą,  ugdymo planą, Gimnazijos nuostatus,  Gimnazijos darbo tvarkos taisyklės, kitus Gimnazijos veiklą reglamentuojančiuss dokumentus, teikiamiems Gimnazijos direktoriaus.
  • Teikia Gimnazijos direktoriui siūlymus dėl Gimnazijos vidaus struktūros tobulinimo,
  • Svarsto Gimnazijos pajamų ir išlaidų sąmatą, prižiūri Gimnazijos finansinę veiklą, atlieka visuotinę Gimnazijos valdymo priežiūrą.
  • Teikia Gimnazijos direktoriui siūlymus dėl Gimnazijos veiklos tobulinimo.
  • Turi teisę gauti visą informaciją apie Gimnazijos veiklą.
  • Teikia Gimnazijos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai siūlymus dėl Gimnazijos materialinio aprūpinimo, veiklos tobulinimo.
  • Svarsto mokytojų, mokinių ir tėvų (kitų atstovų pagal įstatymą) savivaldos institucijų ar Gimnazijos bendruomenės narių iniciatyvas ir teikia siūlymus Gimnazijos direktoriui.
  • Teikia siūlymus dėl Gimnazijos darbo tobulinimo, saugių mokinių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkina formuojant Gimnazijos materialinius, finansinius ir intelektinius išteklius.
  • Mokytojų tarybos teikimu svarsto mokinių elgesio normų pažeidimus.
  • Teikia siūlymus dėl gimnazijos psichologinio mikroklimato, nagrinėja demokratinių santykių formavimąsi,  inicijuoja gimnazijos ir šeimos bendradarbiavimą.
  • Svarsto Gimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus.
  • Kiekvienais metais vertina Gimnazijos direktoriaus metų veiklos ataskaitą, direktoriaus metų veiklos ataskaitą įvertinusi nepatenkinamai, kreipiasi į merą ir prašo jo įvertinti direktoriaus darbą.

Dokumentai

Gimnazijos taryba Atnaujinta Dydis
Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos 2019 - 2020 m. m. gimnazijos tarybos veiklos planas 2023-03-08 17:32:21 234.9 KB
Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos tarybos nuostatai 2023-05-25 14:21:10 48.37 KB