Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija - Elektroninė patyčių registracija
Džiaugiamės, kad nusprendei pranešti apie pastebėtas arba patirtas patyčias ir smurtą.
Svarbu! Šis pranešimas pasieks Grigiškių gimnazijoje už patyčias atsakingus asmenis.
Pasistenk informaciją pateikti išsamiai, kad būtų lengviau suteikti pagalbą.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Anonimiškumą ir saugumą mokiniams garantuojame! Nebijok, jeigu norėsi, tu galėsi nenurodyti savo vardo ir pavardės. Niekas nesužinos, kad tu parašei šį pranešimą.
Kas patyrė patyčias? (vardas, pavardė, klasė) *
Kas tyčiojosi? (vardas, pavardė, klasė) *
Kas tu esi? *
Jeigu pažymėjai, kad esi mokinys, gali, jeigu nori parašyti savo vardą, pavardę, klasę.
Jeigu pažymėjai, kad esi mokytojas, parašyk savo vardą, pavardę, dėstomą dalyką.
Jeigu pažymėjai, kad esi "Kita...", parašyk savo vardą, pavardę, pareigas (jeigu gimnazijos darbuotojas), telefono numerį
Kur įvyko patyčios? *
Kada įvyko patyčios? *
Kokia patyčių forma buvo panaudota? *
Required
Ar žinai, kad tai ne pirmas kartas? *
Papasakok plačiau, kas nutiko ar kokių priemonių ėmeisi. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy