Sporto projektas

• Paskelbta: 2024-10-11
  • Kategorija: Renginiai

2024 m. spalio 10 d. mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės "Žiniukai" ir "Peledžiukai" kartu su mokytojomis Ana Bogdevičienė ir Ana Iliukovič, bei šokio ir fizinio ugdymo mokytoja Anželika Klimaševskaja- Bartkevičiene dalyvavo draugiškame sporto renginyje, kuris vyko kaimyniniame l/d "Peledžiukas" darželyje.

Šis renginys "Pradėkime mokslo metus sportuodami kartu" buvo puiki proga skatinti vaikų fizinį aktyvumą, komandinį darbą ir sveiką gyvenseną. Vaikai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse, kurios ne tik skatino konkurenciją, bet ir suteikė daug džiaugsmo, bei gerų emocijų.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti šventės akimirkomis, prizais ir dovanomis, gautomis šio renginio metu. Dėkojame visiems dalyviams ir organizatoriams už šią nuostabią patirtį!

Ana Bogdevičienė

Ana Bogdevičienė, Anželika Klimaševskaja-Bartkevičienė