Dalyvavimas renginiuose Panerių memoriale ir istorinėje konferencijoje.

• Paskelbta: 2024-09-29

Dalyvavimas renginiuose Panerių memoriale ir istorinėje konferencijoje.

Rugsėjo 25 d. Grigiškių gimnazijos I gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo renginyje Panerių memoriale. Renginys buvo skirtas apie 20 tūkstančių lenkų buvo nužudytų Paneriuose II pasaulinio karo metais paminėti. Organizavo renginį Lenkijos Respublikos ambasada, Lietuvos Lenkų Sąjunga ir visuomeninė organizacija Rodzina Ponarska.

Lenkų kultūros namuose buvo organizuota istorinė konferencija. Mūsų gimnazijos Ic klasės mokinės Milena Jermak, Eva Filistovič, Vikrorija Gudkova, Karina Charitonova, Viktorija Gudkova dalyvavo istoriniame konkurse       ( Konkurs Ponarski). Paruošė konkursui filmą apie įvykius Paneriuse II pasaulinio karo metais pagal liudytojo šaltinius ,,Kazimiero Sakovičio dienoraštis‘‘. Konkursui mokine paruošė istorijos mokytoja Božena Senkevič Mokinės tapo konkurso laureatais, gavo apdovanojimus.

Bożena Sienkiewicz

Bożena Sienkiewicz