Tolerancijos renginiai

• Paskelbta: 2023-11-24

Dėl trumpalaikio projekto,, Tolerancijos savaitė”

Nuo lapkričio 15-22 d. mūsų gimnazijoje vyko trumpalaikis projektas - ,,Tolerancijos ir mandagumo savaitė”.  Jo tikslas – skatinti mandagų bendravimą ir bendradarbiavimą tarp mokinių ir mokytojų, siekiant tolerancijos, nuoširdumo, supratimo, pagarbos vienas kitam .

Pirmadienį gimnazijos foje pasipuošė mūsų mokinių darbais. Priešmokyklinės grupės, pradinių klasių mokiniai, 5-8, I-IV  klasės pristatė savo darbus apie toleranciją. Kiekvienos klasės mokiniai suvienijo savo jėgas ir prisidėjo prie konkurso ,,Tolerancijos žibintas” kūrimo.

Mokiniams vyko užsiėmimai tolerancijos temomis. Ketvirtų kl.mokiniams vyko viktorina,, Mes prieš patyčias”.Mokiniai aktyviai dalyvavo, atsakinėjo į klausimus, diskutavo tolerancijos temomis.

Jevgenija Petrucina

Jevgenija Petrucina