3 a klasės edukacinė kibinų sukimo pamokėlė

Spalio 11 dieną 3a klasė leidosi į smagią ir edukacinę kelionę į Karališkąją senąją kibininę. Vaikai su dideliu entuziazmu dalyvavo kibinų sukimo pamokėlėje, kurioje sužinojo apie šio tradicinio patiekalo istoriją ir gaminimo subtilybes.

Pamokėlės metu vaikai ne tik stebėjo, kaip meistrai ruošia tešlą ir įdarą, bet ir patys turėjo galimybę išbandyti savo jėgas sukant kibinus. Kiekvienas vaikas su dideliu kruopštumu ir kūrybiškumu formavo savo kibiną, o pamokos pabaigoje visi galėjo paragauti savo darbo vaisių.

Ši išvyka ne tik praturtino vaikų žinias apie lietuvišką kulinarinį paveldą, bet ir suteikė daug džiaugsmo bei bendravimo akimirkų. Vaikai grįžo namo su šypsenomis ir naujais įgūdžiais, kuriuos galės pritaikyti namuose.

Alesia Romanovskienė

Alesia Romanovskienė