Pažintis su A.Mickevičiaus biblioteka

Tokią išvadą priėjo 8b klasės mokiniai apsilankę A.Mickevičiaus bibliotekoje (buvę Tiškevičių rūmai). Įprasta manyti, kad biblioteka gali sudominti tik knygomis, na, dar skaitymo planšetėmis. Mokiniai, aplankę skaityklas, kūrybines dirbtuves, muzikos klausymo bei žaidimų erdves liko ne tik nustebinti, bet ir panoro tapti skaitytojais. Bibliotekoje galima įrašyti savo dainą, klausytis vinilinių plokštelių, skolintis ne tik knygas, bet ir filmus, stalo žaidimus (jų čia daugiau negu 200), išmarginti norimais vaizdais marškinėlius, sukurti virtualų filmą ir tiesiog sušalus mieste užsukti ir jaukiai pasėdėti garsą izoliuojančiame krėsle. Tikėsimės, kad mokiniai susidomės patrauklia bibliotekos aplinka bei vykdoma įdomia veikla ir lankysis joje.

Violeta Dilkienė

Violeta Dilkienė