Edukacija Vinco Krėvės - Mickevičiaus memorialiniame bute - muziejuje

Rugsėjo 25 d. IV klasių gimnazistų grupė kartu su lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Kuzmitovičiūte lankėsi Vinco Krėvės - Mickevičiaus memorialiniame bute - muziejuje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Meilė ir politika". Mokiniams buvo rodomi H. Vancevičiaus režisuoto spektaklio scenų įrašai, kuriuose atsiskleidžia Lietuvos kunigaikščio Skirgailos ir jauno kryžiuočių riterio Kelerio didvyriškumas ir tragiškumas atsidūrus pasirinkimo situacijoje tarp meilės, garbės ir politinių interesų. Kartu su dramos personažais mokiniai ieškojo išeičių iš kebliausių asmeninės ir tautos istorijos situacijų.  Vėliau gimnazistai susipažino su muziejaus ekspozicija bei klausėsi autentiško Krėvės kalbos „Žodis Lietuvai“ įrašo.

Viktorija Kuzmitovičiūtė

Viktorija Kuzmitovičiūtė