Edukacijų diena stovykloje

Stovyklos uždarymo dieną vaikus pasitiko du stebuklingi nuotykiai.

Kaleidoskopų paslaptys atsivėrė pirmoje edukacijoje, kur mažieji tyrinėtojai tapo tikrais stebukladariais. Jie ne tik išmoko, kaip veikia šis magiškas prietaisas, bet ir patys meistrausčiai sukūrė spalvingus kaleidoskopus, kurie atskleidė begalinį optinių iliuzijų pasaulį.

Tiltų statybos meistrai – taip galėtume vadinti vaikus po antrosios edukacijos, kurią surengė Giliuko laboratorija. Jiems buvo pristatyti įspūdingiausi ir istoriškai svarbiausi Lietuvos tiltai, o vėliau patys ėmėsi tiltų konstrukcijų. Remdamiesi išsamia instrukcija, mokiniai statė tiltus, kurie buvo ne tik tvirti, bet ir estetiški. Ši veikla skatino jų kūrybiškumą, dėmesingumą, gebėjimą dirbti komandoje ir tobulino socialinius įgūdžius.

Sudėjome stovyklos prisiminimus į dėžutę ir palinkėjome vieni kitiems „Geros vasaros!“ su pažadu sugrįžti kitąmet.

Jevgenija Petrucina

Jevgenija Petrucina