4a klasės išvyka su Vaiduokliuku Vilniuku

Lapkričio 7 dieną 4a klasės mokiniai su mokytojomis Regina Urbonavičiene bei Anželika Oleškevičiene turėjo kiek kitokią lietuvių kalbos pamoką.Mokiniai išsiruošė į ekskursiją kelionių organizatoriaus "Senamiesčio gidas" autobusu po Vilnių. Jų palydovas ir audiogidas buvo Vilniukas Vaiduokliukas. Jis moksleiviams papasakojo apie Vilnių - priminė legendą apie sostinės Vilniaus įkūrimą, kunigaikštį Gediminą. Važiuodami  rudenėjančiomis  Vilniaus gatvėmis grožėjomės nuostabiais vaizdais, išgirdome įvairių miesto legendų, susipažinome su ypatingomis miesto vietomis ir pastatais: Vilniaus arkikatedra, Bernardinų sodu, Prezidentūra, Šv. Onos bažnyčia, filharmonija, Jono Basanavičiaus paminklu, Vilniaus rotuše , Seimu. Nuotaikingos kelionės metu su šauniuoju Vilniuku Vaiduokliuku  4 a klasės mokiniai klausėsi linksmų dainų ir netgi dainavo kartu.

Anželika Oleškevičienė

Anželika Oleškevičienė