Kūrybiška muilo magija: pažinkime natūralios higienos meną

Žmonija senovėje atrado gamtos dovanojamą stebuklingą ingredientą - muilą.

Spalio 6 dieną, 2-ą klasę lankantys mokiniai įsitraukė į kūrybinį ir pažintinį užsiėmimą ,,Muilo gamyba", kuriame tyrinėjo senovės amžių muilo gamybos paslaptis.

Į šį magišką pasaulį vaikai buvo įtraukti žavėjimą keliančiu pasakojimu apie natūralius muilo kvapus bei spalvas. Jie sužinojo, kad senovėje muilas buvo gaminamas iš paprastų, bet svarbių ingredientų - pelenų, muilo akmenėlio ir kitų natūralių elementų, kuriuos siūlo gamta.

Mokiniai, kaip tikri menininkai, įkvėpti istorijos ir natūralių gamtos elementų, susikūrė savo unikalių muiliukų formas, kvapus bei spalvas. Kiekvienas muiliukas tapo ne tik produktu, bet ir menine išraiška, atspindinčia mokinių kūrybiškumą, individualumą ir meninį potencialą.

Šie nuostabūs muiliukai, sukurti su meile ir dėmesiu, gali tapti puikia dovana draugams ar šeimos nariams, praturtindami jų kasdienybę natūralumu ir grožiu.

Alesia Romanovskienė