TVP-Tavo klasė televizijoje/TVP-Twoja klasa w telewizji

LT.

“Projekto „TVP-Tavo klasė televizijoje“ metu Lenkijos mokyklų mokiniai Lietuvoje turi unikalų šansą susitikti su TVP Vilniaus darbuotojais ir sužinoti daugiau apie darbą žiniasklaidoje. Lankydami mūsų gimnaziją,  atstovai pasakojo apie savo patirtį, dalijosi žiniomis apie įvairius televizijos darbus ir pristatė programų kūrybos detalias.”

PL.

W ramach projektu "Twoja klasa w telewizji" uczniowie z polskich szkół na Litwie mają wyjątkową okazję spotkać się z pracownikami TVP Wilno i poznać tajniki pracy w mediach. Podczas wizyt w naszym gimnazjum przedstawiciele stacji opowiedzieli o swoich doświadczeniach, dzielili się wiedzą na temat różnych zawodów telewizyjnych i zaprezentowali kulisy produkcji programów.

Teresa Bieliak