Tarptautinės aviacijos ir kosmonautikos dienos minėjimas Vilniaus Tech Antano Gustaičio aviacijos institute

Turbūt ne vieną iš dangaus pasiekęs garsas nejučia privertė pakelti akis aukštyn ir sekti, kur skrenda tas mažas lėktuvėlis, kodėl jis skrenda, kas jį suprojektavo ir pagamino bei kas atlieka jo techninę priežiūrą, kas jį pilotuoja ir kaip jis nepaklysta tiek dieną, tiek naktį.

Balandžio 12 d. minima Tarptautinė aviacijos ir kosmonautikos diena. Ta proga gimnazijos III ir IV klasių mokiniai bei mokytojos Olga Kločka ir Viktorija Kuzmitovičiūtė lankėsi Vilniaus Tech Antano Gustačio aviacijos institute (AGAI). Mokiniai dalyvavo paskaitoje, susipažino su aviacijos istorija, sužinojo, kokios jėgos į orą pakelia lėktuvus bei raketasbei leidžia jiems skristi.  Instituto atstovas supažindino su instituto vykdomomis studijų programomis, stojimo reikalavimais. Vėliau mokiniams buvo pravesta trumpa ekskursija po instituto treniruoklių ir laboratorijų korpusą, bepiločių orlaivių laboratoriją, aviacinių konstrukcijų angarą.

Daugiau informacijos apie Vilnius Tech Agai: https://vilniustech.lt/608

Viktorija Kuzmitovičiūtė