Studentas vienai dienai

Balandžio 22-26 d. Vilniaus univesitete vyksta pavasario „Studentas vienai dienai“ renginiai. Tai  galimybė dalyvauti VU studentams dėstomose gyvose ir nuotolinėse paskaitose visuose 15 VU fakultetų; dalyvauti specialiose paskaitose besidomintiems pasiruošimo egzaminams, studijų pasirinkimo ir karjeros klausimais; užduoti norimus klausimus VU Studentų atstovybės, Ambasadorių ir kitų studentiškų organizacijų renginių metu.

Mūsų IVa klasės mokinės Anastasija Golovenkova, Anna Korbacheva ir Ema Verikinaitė balandžio 22 d. dalyvavo paskaitoje "Ląstelės biofizika" VU Gyvybės mokslų centre. Kaip pažymėjo mokinės, taip buvo puiki proga 3 valandoms tapti VU studentėmis ir dalyvauti paskaitoje, taip pat pabendrauti su studentais bei užduoti rūpimus klausimus apie studijas.

Daugiau informacijos ir registracija į pakaitas: https://www.vu.lt/svd#kas-vyksta-studentas-vienai-dienai-renginyje

Viktorija Kuzmitovičiūtė

Anna Korbacheva