"Auginame čia, Lietuvoje"

Priešmokyklinio ugdymo grupės "Всезнайки" vaikai kartu su mokytoja Ana Bogdevičiene balandžio 15 - gegužės 14 dienomis dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų bei pradinio ugdymo moksleivių viktorinoje "Auginame čia, Lietuvoje", skirtoje pagilinti žinias vaikams apie Lietuvoje auginamus produktus, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, tvarumą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus. Vaikai atliko skaičiavimo, vaisių ir daržovių spalvinimo užduotys. Kartu su mokytoja atliko kūrybinę užduotį - sukūrė ekologinio ūkio maketą pagal pateiktus viktorinos rengėjų reikalavimus. Visi gavo diplomus ir padėkas už dalyvavimą. Projekto iniciatorė - žemės ūkio agentūrą prie žemės ūkio ministerijos.

Ana Bogdeviciene

Ana Bogdeviciene