Tarptautinis projektas " Lai skamba Taikos varpelis"

Balandžio 22 d. minima tarptautinė motinos Žemės diena, kuri tarsi simboliškai pabaigia Žemės mėnesį. Šią dieną, viena įdomiausių tradicijų - skambinti Taikos varpu. Tai tautų solidarumo ir draugystės simbolis. Jo skambėjimas primena apie mūsų planetos grožį ir trapumą, apie būtinybę ją puoselėti ir saugoti. Pirmasis varpas buvo nulietas Japonijoje, iš įvairių šalių, daugybės vaikų dovanotų monetų ir ant jo padarytas užrašas: "Tegyvuoja pasaulio taika".

Nuo kovo 18d. - balandžio 26d. PUG "Всезнайки" su mokytoja Ana Bogdevičiene dalyvauja tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM kūrybiniame projekte "Lai skamba Taikos varpelis". Iš antrinių žaliavų vaikai gamino, konstravo, spalvino ir vėrė Taikos varpelius, kaip tautų solidarumo ir draugystės simbolį.

Ana Bogdeviciene

Ana Bogdeviciene