Integruotų pamokų ciklas ,,Lietuvoje gyvenantys paukščiai".

2c klasės mokiniai kovo 18-22 dienomis  turėjo integruotų pamokų ciklą. Džiaugėsi sugrįžusiais ir dar grįžtančiais mūsų paukščiais giesmininkais. Lietuvių ir lenkų kalbų pamokose kūrė plakatus, mokėsi paukščių pavadinimus lietuvių ir lenkų k., žiūrėjo edukacinius filmukus su gyvūnų garsų pamėgdžiojimais, įgarsinimais, skaitė eilėraščius apie paukščius, vartė S. Paltanavičiaus įgarsintą knygą ,,Lietuvos paukščiai“. Per gamtos pamokas rinko informaciją apie paukščius(varnėną, vieversį, gandrą, pempę, kregždę). Muzikos pamokose klausėsi garso įrašų, išmoko dainą apie gandrą. Fizinio ugdymo pamokose atkartojo judesius, žaidė žaidimą ,,Gandras ir varlės“. Dailės pamokoje darė gandro aplikaciją. Mokiniams buvo skirta ir namų užduotis - stebėti paukščius gamtoje, išgirsti garsus, pasidomėti, kaip galima padėti pavasarį grįžtantiems paukščiams.

Ilona Pliopienė, Anželika Oleškevičienė

Ilona Pliopienė, Anželika Oleškevičienė