Vasaros stovyklos veikla

Š.m. birželio 15 d. gimnazijoje vėl vyko stovyklos vaikams edukacijos. Nuo pat ryto II grupės mokiniai susirinko gimnazijos bibliotekos skaitykloje. Šios dienos veiklą nuo pat ryto organizavo gimnazijos bibliotekininkė Inga Sūnelaitienė. Ji parengė stendą ,,Eilėraščiai vaikams apie vasarą”. Stovyklautojai (II grupės mokiniai) pasirinko po vieną eilėraštį ir tą eilėraštį raiškiai perskaitė. Ši užduotis buvo tik įvadinė, vėliau atliko kūrybinę užduotį – kiekvienas turėjo apibūdinti vasarą vienu žodžiu. Ir paskutinė veikla buvo techninė – vaikai užsiėmė lipdomanija – lipdukais klijavo puošniausius pasaulio sodus. Klijuodami lipdukus mokiniai išklausė bibliotekininkės pasiūlymo apie rekomanduojamas vasarą perskaityti knygas.

O tuo metu vasaros stovyklos I grupės mokiniai gimnazijos kieme sportavo.

Vėliau abi grupės keliavo į Trakų krašto amatų centrą, kuriame vyko edukacija ,,Trapios tešlos obuoliukai". Konditerinės edukacijos metu kiekvienas mokinys suformavo po 4 tešlos rutuliukus ir juos iškepė.  Edukacijos metu vaikai stiprino bendruosius gebėjimus – konditerines žinias, bendravimo įgūdžius, įgijo pažinimo ir menines kompetencijas. Be šių bendrųjų gebėjimų mokiniai dar suspažino su kulinariniu-konditeriniu paveldu, lavino kūrybiškumą.

Vaikai vėl namo grįžo laimingi ir vėl ne tučiomis rankomis – parsivežė iškeptos tešlos rutuliukų.

Jevgenija Petrucina

Jevgenija Petrucina