Edukacija "Vilniaus sekliai"

2023-06-06 3B klasės mokiniai, lydimi mokytojos V.Anikanova ir mokytojo padėjėjos Ž.Nareiko, dalyvavo kultūrinėje edukacinėje programoje - orientacinė ekskursija "Vilniaus sekliai". Komandinių užduočių pagalba mokiniai buvo įtraukti į gyvą miesto tyrinėjimą, skatinami susieti dabarties sąsajas su praeitimi, plėtė intelektines moksleivio galias, ugdė(si) būti atsakingi, paveldą saugantys piliečiai. Susipažino su istorinius įvykius žyminčiomis vietomis, architektūros ir kultūros vertybėmis, meniniais elementais, istoriniais reliktais, jų išsaugojimo galimybėmis ir pritaikymu dabartyje. Sėkmingai įveikę visas užduotis, grįžome į gimnaziją. Dėkojame už pagalbą 8 klasės mokiniams Nikitai ir Ryčardui.

Viktorija Anikanova