Edukacijų diena stovykloje

Birželio 13d. stovyklos vaikai dalyvavo edukacinėse veiklose.

Per technologijas pamokas vaikas darė pakabuką iš mozaikos karoliukų.  Mokiniai gamino individualius raktų pakabukus  iš specialių klijuojamų karoliukų.

Tai puiki kūrybiškumą ir smulkiąją motoriką lavinanti veikla. Karoliukai ypač tinkami smulkiąjai motorikai gerinti, nes kuo daiktas smulkesnis, tuo daugiau pastangų darbas su juo reikalauja, kas teigiamai veikia sensomotoriką ir net kalbos raidą. Sudėliotas mozaikas uždengus kepimo popieriumi bei pašildžius lygintuvu šios susiklijavo ir  pavirto puikiu aksesuaru. Ši technika ne tik ugdo mokinių išradingumą, bet ir leido pasijusti mažaisiais aksesuarų dizaineriais. Šiais laikais, kai vaikai daug laiko praleidžia prie ekranų, ypač svarbu juos įtraukti į kūrybiškas veiklas.

Dar vaikai kūrybiškai dirbo per dailės užsiėmimą. Vaikai bandė grafiškai pavaizduoti gyvenimą žolėje. Vaikai lavino kūrybiškumą,  atsipalaidavo.

Vėliau vaikams vyko edukac.veikla Grigiškių gimnazijos bibliotekoje.

Stovyklautojai aktyviai leido laiką ir lauke, dalyvaujant sporto žaidimuose.

Jevgenija Petrucina

Jevgenija Petrucina