„Vilnius tavo kuprinėje“

Gegužės 5 dieną 3c klasės mokiniai dalyvavo ekskursijoje ir orientaciniame žaidime „Vilnius tavo kuprinėje“, kuris yra skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui paminėti. Šios ekskursijos tikslas – interaktyviai, įtraukiai ir įdomiai supažindinti Lietuvos moksleivius su sostinės istorija ir šiuolaikiniu jos veidu, fiksuojant pagrindinius istorinius elementus, kurie leido susiformuoti šiuolaikiniam miestui, ir pristatant modernųjį Vilnių ir ateities perspektyvas.

Mažiesiems tyrinėtojams skirta ekskursija – tai kelionė laiku per amžius nuo miesto įkūrimo XIV a. iki XXI a. Vaizduotės laiko mašina kelsimės per skirtingus šimtmečius, o įdomūs pasakojimai ir kūrybiškos veiklos atskleis vaikams Vilniaus ir jį kūrusių žmonių istorijas!

Ekskursija vyko pėsčiomis  žiediniu maršrutu – pradžia ir pabaiga Katedros aikštė (paminklas kunigaikščiui Gediminui).

3c klasės mokiniai