Edukacinis užsiėmimas-paskaita „ES. Dirbtinis intelektas. Ateities galimybės“

Gegužės 22 d. Grigiškių gimnazijos 7 klasių mokiniai kartu su geografijos mokytoja Gražina Pleskevičiūte nuvyko į edukacinį užsiėmimą – paskaitą Europos Sąjungos informaciniame centre. Paskaitos Tema „Europos Sąjunga. Dirbtinis intelektas. Ateities galimybės“.

Mokiniai buvo supažindinti su Europos Sąjungos atsiradimo priešistore, istorija, pasikartojo Europos Sąjungos plėtros etapus, ES nares, politinį žemėlapį. Sužinojo kas yra dirbtinis intelektas - mašinos sugebėjimas parodyti į žmogų panašias galimybes, tokias kaip argumentavimas, mokymasis, planavimas ir kūrybiškumas. Tai pirkimas internetu, internetinė paieška, skaitmeniniai asmeniniai padėjėjai, automatiniai vertimai, išmanieji namai, miestai, infrastruktūra. Bandė programas ir atliko užduotis, žinias įtvirtino viktorinos metu ir ES valstybių žemėlapio dėlionėje.

Geriausieji viktorinos dalyviai namo išvyko su prizais ir laimėję I vietą ES valstybių žemėlapio dėlionėje, su geriausiu laiku- 2,53 min tarp visų dalyvavusių mokyklų!