Su gimimo diena, mūsų Lietuva!

Ką man reiškia Lietuva?

Gal tai žodis ir gana?

Man ji – didelė svajonė,

Nesibaigianti dėlionė.

Smiltė Šestakauskaitė

Kaip smagu švęsti savo gimtadienį! O Lietuvos gimtadienį švęsti – dar smagiau! Taigi mūsų gimnazijos mažiausieji, PUG „Abėcėlė“ (mokyt. V. Pavliukovič), šalies gimtadienį šventė gimnazijos skaitykloje.

Rankelėse laikydami trispalves visi kartu deklamavo nuostabų eilėraštį rusų k. „О Литве“ (aut. Alina Borzenkaitė), pristatė didžiulį plakatą, apipavidalintą Lietuvos valstybinės vėliavos spalvomis, o visų širdelės atsidūrė vienoje didelėje širdyje-plakate.

Vaikučiai atidžiai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo apie skaitykloje eksponuojamą parodą „Lietuvos gimtadieniui“, mat stende puikuojasi Vasario 16-osios akto kopija, balandžiai, simbolizuojantys taiką, ir gimnazijos moksleivių dovanos Lietuvai – kurtos vėliavėlės.

Lietuva laiminga, turėdama tokius nuostabius vaikus!

Bibliotekos inf.

Bibliotekos fotokronika