,,Tu - mažutė, tu telpi visa į Čiurlionio karalių delnus"...

Artėjant VASARIO 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai , 4a klasės mokiniai lankėsi Signatarų namų muziejuje, turėjo galimybę pamatyti Lietuvos nepriklausomybės  nutarimo dokumentą,skelbiantį LIETUVOS nepriklausomybę. Reikšmingą dokumentą, 1918 m. vasario 16 d.,pasirašė žymūs to meto žmonės, tarp kurių buvo ir Jonas Basanavičius.Mokiniams  didelį įspūdį paliko  tai, jog būtent Signatarų namuose buvo pasirašytas šis ypatingai svarbus dokumentas. Antrąją išvykos dalį mokiniai turėjo galimybę stebėti virtualios realybės filmą ,,Angelų takais“, paremtą M.K. Čiurlionio kūryba.Filmas sužavėjęs Venecijos, Jungtinės Karalystės kino festivalio auditoriją bei pelnęs prestižinius apdovanojimus.Džiugu, kad mokiniams šis filmas paliko neišdildomų įspūdžių, sukėlė įvairių emocijų, kuriomis labai ilgai norėjosi dalintis.

Anželika Oleškevičienė

Anželika Oleškevičienė