Džinsų diena

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2023-04-27
  • Kategorija: Renginiai

Kiekvieną paskutinį balandžio trečiadienį minima ,,Džinsų diena" (šiais metais 2023 balandžio 26 d.). Šią dieną žmonės raginami dėvėti džinsus ir dalintis informacija apie smurtautojus ir jų aukas. Džinsų diena atsirado po rezonansinės, visuotinį pasipiktinimą sukėlusios bylos Italijoje, kurios metu teismas sušvelnino bausmę 45 metų vyriškiui. Šis vyriškis - vairavimo instruktorius - teigė, kad jo mokinės (18 metų mergina) džinsai buvo tokie aptempti, jog savarankiškai jis jokiu būdu negalėtų jų nuimti, neva, šį nusikaltimą atliko ir smurtautojas, ir auka, padėjusi jam nutraukti nuo jos džinsus.

MT paskelbė ,,Džinsų dieną" ir gimnazijoje, tą dieną reikėtų apsirengti marškinėliais ir džinsais. Gimnazijos bendruomenė aktyviai prisijungė prie šios idėjos.

Mokinių taryba