Projektas „Pavasariniai paukščiai“

Balandžio 17-20 dienomis 3b klasės (mokytoja Viktorija Anikanova) ir PUG „Abėcėlė“ grupės (mokytoja Valentina Pavliukovič) mokiniai dalyvavo projekte „Pavasariniai paukščiai“. Projekto tikslas - supažindinti mokinius su Lietuvos paukščiais, domėtis supančiа gamtа savo gimtajame mieste. Skatinti kūrybiškumą, aktyviai naudotis informacinėmis technologijos – su mokiniais sukūrėme padlet lentą. Skatinti tautiškumą, pilietiškumą, supažindinti su Lietuvos folklore. Balandžio 20 dieną gimnazijoje vyko atviras bendradarbiavimo su Lentvario pradinės mokyklos folkloriniu ansambliu „Kamanėlė“ , vadovė Edita Šeštakauskienė, renginys „Paukščiai - pavasario balsai“. Renginyje dalyvavo bendruomenės nariai, mokytojos su mokiniais, gimnazijos direktorė. Visi liko sužavėti nuostabiu renginiu. Kviečiame pasigrožėti renginio akimirkomis.

Nuoroda