ES programos Erasmus+ projektas “Tiles - A Cultural Journey from the Past to the Future”

2019 m. gruodžio 14 d. startavo trečiasis gimnazijos ES preogramos vykdomas Erasmus+ projektas “Tiles - A Cultural Journey from the Past to the Future” (projekto sutarties Nr. 2019-1-DE03-KA229-060009_4). Šio projekto šalys dalyvės yra: mūsų gimnazija Portugalijos, Vokietijos, Kroatijos ir Turkijos mokyklos. Pirmasis projekto partnerių susitikimas vyko š.m. gruodžio 14- 21 d. Portugalijoje, Alpiarsos mieste. Trumpalaikiuose mokytojų grupės C1 mobilumą vykdė mūsų gimnazijos atstovai: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Gaurytė (projekto koordinatorė), mokytojos Marina Sergeičik ir Viktorija Kuzmitovičiūtė.