Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija

5a kl. kelionė į Trakus

   Šiltą ir saulėtą birželio rytą 5a kl. mokiniai, vos prabudę, rengėsi su kuprinėmis ne į mokyklą, o į Lentvario traukinių stotį, kur daugelio jų laukė galbūt pirmoji gyvenime kelionė traukiniu. Šis didingas tūtuojantis ir bildantis aparatas vos talpino visus norinčius - dviaukštis traukinys buvo pilnas mažesnių ir didesnių mokinių grupių, važiuojančių ta pačia kryptimi - į Trakus. Stotyje visi keleiviai kaip skruzdėliukai pažiro į visas puses, eidami aplankyti svarbiausių vietų - Galvės ežero, Trakų istorinio muziejaus, pilies, Šokolado muziejaus ir kitų grožybių. Kadangi oras buvo nuostabiai vasariškas, istorinė Lietuvos sostinė knibždėjo turistų.

   Mes ėjome, dairėmės, džaiugėmės, stebėjomės. Žinoma, didžiausią įspūdį paliko gražuolė raudonų kuorų Vytauto statyta Trakų pilis. Mums teko laimė pamatyti ją iš visų pusių, nes Galvės ežere plaukėme katamaranu. Atgal grįžti į Vilnių visai nesinorėjo, nors teko beveik bėgte bėgti, kad nepavėluotume. Grįžome jau ne traukiniu, o autobusu, visi buvo maloniai pavargę, bet pilni įspūdžių, juoko ir istorijų, kurias dar ilgai kartos. Ir, žinoma, tyliai susitarę – jei visos pamokos būtų tokios, mokykla būtų pati mėgstamiausia vieta pasaulyje.

 

Autorius:
Vilma Markevičienė

Nuotraukos:
Vilma Markevičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas