Lietuvių kalbos olimpiados šalies etapas

Ankstyvas pavasaris kartu su bundančia gamta Lietuvos mokyklose pradeda žinių patikrinimų maratoną. Vyksta įvairių dalykų konkursai - raštingiausio mokinio, Kengūros, Jaunojo skaitovo ir kiti. Pavasarį mokyklos organizuoja olimpiadas, į kurias vėliau suvažiuoja visos šalies moksleiviai pasivaržyti dėl proto ir gebėjimų. Vienas iš tokių patikrinimų yra Lietuvių kalbos olimpiada, kurioje dalyvauja 9 - 10 klasių mokiniai. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos olimpiados nugalėtojai - tai 9 b klasės mokinys Trojus Stimburys ir 10 c klasės mokinys Erikas Bažko. Jie vasario 13 d. vyko į svetingai pasiruošusią Vladislovo Sirokomlės gimnaziją. Čia dalyvavo kalbos vartojimo ir rašinio konkurse ir gavo kvietimus vykti į šalies etapo olimpiadą. Lietuvių kalbos ir literatūros respublikinė olimpiada tautinių mažumų mokyklų 9 - 10 klasių mokiniams vyko kovo 15 d. Vilniaus kolegijos rūmuose, kur mūsų gimnazijos mokiniai puikiai atliko skirtas užduotis. Turime kuo didžiuotis - Lietuvių kalbos olimpiadoje tautinių mažumų mokyklų mokiniams šalies etapo konkurse dalyvavo ir LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu apdovanotas II c klasės mokinys ERIKAS BAŽKO. Nuoširdžiausi sveikinimai!

Vilma Markevičienė

Vilma Markevičienė